Terms of Service

WARUNKI KORZYSTANIA Z SERWISU


  1.  Przedmiotem Serwisu jest usługa pozyskiwania fanów, polubień, wyświetleń na serwisach social media     (Facebook, Instagram, YouTube, TikTok oraz inne)       

 2. Za pośrednictwem Panelu użytkownicy mogą nabywać usługi social media.

 3. Do realizacji zlecenia konieczne jest doładowanie konta oraz złożenie zamówienia poprzez system.

 4. Warunkiem niezbędnym do skutecznego złożenia zamówienia jest podanie niezbędnych danych i informacji w     Serwisie oraz wykonywanie innych czynności każdorazowo dokładnie opisanych na łamach Serwisu lub w     korespondencji.

               5. Każde zamówienie weryfikowane jest w sposób zautomatyzowany i realizowane jest w najszybszym                 możliwym terminie. 
               6. Administrator stara się sugerować, które usługi działają najszybciej poprzez odpowiednie oznaczenia i opisy             usług w nazwie.


7.Serwisem obsługującym płatności jest serwis PayPal, Dotpay oraz  CoinPayments. Możliwe jest również doładowanie salda przelewem tradycyjnym ( księgowanie może potrwać do 2 dni roboczych ).

8. Użytkownik po zarejestrowaniu się w Serwisie posiada własne konto które doładowuje określoną kwotą , a następnie korzysta z dostępnych usług.

9.Ceny za podane usługi określone są przy każdej usłudze. Są jasno i czytelnie określone w „cenie za 1000”. Użytkownik dokonując zakupu określonej usługi płaci wcześniej doładowaną kwotą pieniędzy która przelał na swoje konto.

10.Po każdym zakupie usługi z konta użytkownika jest odliczana kwota która zapłacił za daną usługę.

11.Gdy stan konta użytkownika wynosi 0 zł, użytkownik nie może zakupić żadnej z usług.

12.Administrator nie bierze na siebie odpowiedzialności wynikającej z niewłaściwego użytkowania serwisu przez użytkowników.13.Serwis będzie używany tylko do promowania konta użytkownika na Instagramie / Youtube / Facebooku lub innym serwisie społecznościowym i pomoże ci poprawić jego "wygląd". Nie gwarantujemy, że użytkownicy zakupieni poprzez naszą usługę będą wchodzić w jakiekolwiek interakcje. Użytkownik otrzymuje usługę, za którą zapłacił.

14.Administrator nie gwarantuje, że wszystkie konta których interakcja została zakupiona przez użytkownika będą posiadały zdjęcia profilowe, historię i znajomych. Administrator dąży do tego, aby tak było i stara się odpowiednio nazywać dostępne usługi.

15.Użytkownik zobowiązuje się do nie umieszczania w Panelu treści związanych z pornografią, przemocą lub innych niedozwolonych przez media społecznościowe (Facebook, Instagram, YouTube).

16. Wszelkie zakłócenia w funkcjonowaniu Serwisu, uwagi pod jego adresem i wszelkie inne sprawy związane z celem i przedmiotem Panelu powinny być zgłoszone  poprzez zgłoszenie Administratorowi dostępne po zalogowaniu w zakładce „Kontakt", poprzez czat dostępny na stronie lub mailowo adresem socialbladeinfo@gmail.com


            17.Każdemu Użytkownikowi nabywającemu usługi  za pośrednictwem Serwisu, służy prawo zwrotu             zainwestowanej w usługę kwoty w przypadku braku realizacji w ciągu 7 dni.

            18.Administrator nie odpowiada za zdarzenia i wydarzenia oraz ich skutki, jakie mogą mieć lub miały miejsce w             świecie rzeczywistym w wyniku korzystania z Serwisu
            19.Administrator zastrzega sobie prawo do czasowego całkowitego lub częściowego wyłączenia Serwisu w celu             jego ulepszenia, dodawania usług lub przeprowadzania konserwacji, bez wcześniejszego uprzedzania o tym             Użytkowników.